Krem Eternelle®

Naturalne składniki Eternelle nie zaszkodzą ci, chyba że jesteś uczulony na poszczególne substancje w kremie. Producent podkreśla, że ​​stosowanie kremu Éternelle nie wywołuje skutków ubocznych i wystarczy stosować go zgodnie z zaleceniami opisanymi w ulotce.

Opinie, recenzje i recenzje Eternelle na kobiecych forach, które mówią o kosmetykach, aby zachować młodość skóry, są łatwo wyczuwalne. Wszystko z uwzględnieniem opinii zadowolonych klientek Eternelle Cream Effects. Mówią, że dzięki temu kremowi skóra twarzy jest w naturalny sposób świeża i miękka.

Kobiety nie wstydzą się wyrażać zadowolenia z wyników kremu w recenzjach kremu Eternelle. Oprócz przyjemnego odczucia po nałożeniu kremu, jego zapach to kolejna często dyskutowana cecha. Chociaż wskazówki dotyczące stosowania są jasne, wiele kobiet dokładnie omawia, ile kremu należy użyć podczas jednego zabiegu. Doszli do wniosku, że im młodsza kobieta, tym mniej kremu potrzebuje.

Skład kremu Eternelle

eternelle dolcevia

Dolcevia® to 100% naturalny i niezwykle silny w działaniu składnik aktywny kremu, który przeciwdziała głównej przyczyny pogarszania się kondycji skóry takiej jak mimowolne mikroskórcze mięśni twarzy wywołanym m.in. przez stres. Zmniejsza napięcie mięśni gładkich i w następstwie późniejsze powstawanie linii, zmarszczek i bruzd.

krem eternelle sterocare

Ważnym atutem kremu jest również Sterocare PH – wyciąg z kwiatów koniczyny, bogatym w izoflawony działające antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie. Oddziałują one na skórę w sposób podobny do naturalnych estrogenów, zwiększając jej elastyczność i napięcie.

eternelle kolagen

Warto również wspomnieć o kwasie hialuronowym i kolagenie – składnikach, które mają olbrzymie znaczenie w nawilżaniu skóry i redukowaniu zewnętrznych oznak starzenia. Zapobiegają wiotczeniu skóry, zmniejszają głębokość i ilość nawet bardzo wyraźnych zmarszczek.

eternelle skład

W skład innowacyjnego kremu wszedł m.in. innowacyjny składnik roku 2020 – Sytenol A (Bakuchiol). Ten odpowiednik retinolu ma dowiedzione przez naukowców właściwości poprawiające napięcie i jędrność skóry dojrzałej. Redukuje wszelkie niedoskonałości niwelując przebarwienia, wyrównujące koloryt skóry. W odróżnieniu od retinolu nie wywołuje podrażnień i jest dobrze przyswajalny przez skórę wrażliwą.

eternelle hialuronowy

Early Boost to roślinna tauryna pozyskiwana z rośliny Jania Rubens, z oligofurcellaranem uzyskanym dzięki unikalnej i opatentowanej technologii HTAC. Charakteryzuje się wyjątkowym działaniem energetyzującym, dodaje skórze blasku i redukuje oznaki zmęczenia już w 24 godziny od pierwszej aplikacji.

Gwarancja satysfakcji!

Pamiętaj, że ta metoda, jak każda inna, nie będzie działać dla wszystkich. Niewielki odsetek osób ma bardzo nietypowe problemy skórne i oznaki starzenia, a ta formuła nie jest dla nich odpowiednia. Niemniej jednak producent jest bardzo zadowolony z Éternelle, która daje następujące gwarancje.

Jedyna taka gwarancja!

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z działania naszego produktu, prześlij nam opakowanie, a zwrócimy Ci pieniądze. Więc nie ponosisz żadnego ryzyka, a możesz dużo zyskać

Ustalenie unikalnej technologii i najwyższej jakości składników do receptury naturalnego liftingu nie jest łatwym zadaniem. A pozyskiwanie surowców jest bardzo czasochłonne, a produkt jest chroniony wieloma patentami. W związku z tym nie może być tani.

Certyfikowany i skuteczny preparat przeciwstarzeniowy.

krem eternelle
książka porady bez skalpela

LS Eternelle

PROMOCJA Krem Eternelle + książka „Piękna bez skalepla”

W promocji pozostało jeszcze 9 sztuk!

Przedstawiona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Materiały zawarte w ofercie są własnością dystrybutora prowadzącego sprzedaż produktów. Lseternelle.pl jest portalem poświęconym tematyce zdrowego stylu życia oraz zdrowia. Dokładamy wszelkich starań aby recenzje były jak najbardziej poprawne merytorycznie ale decyzja o leczeniu należy do lekarza. Serwis ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.
Linki zawierające możliwość zakupu przenoszą bezpośrednio do dystrybutora/producenta ponoszącego pełną odpowiedzialność za sprzedawany towar i zawarte informacje na swojej stronie internetowej

×
Popularny
×
Ostatnie sztuki!
×
Nowe zamówienie!